העתיד הגיע - פוליג'ל

העתיד הגיע – פוליג'ל כבר כאן!

הכירו את השחקן החדש בשוק הציפורניים בעולם.. לא לא.. זה לא אקריל.. ולא זה גם לא בדיוק ג'ל.  פוליג'ל משלב את האיכויות הטובות ביותר של שניהם .  מה שנקרא שניים במחיר אחד, או לחלופין עסקת חבילה מוצלחת מאד שתספק לכן חומר חדשני בעל כושר היצמדות מעולה לציפורן הטבעית, וציפורניים חזקות, גמישות וקלות כמו נוצה.

פוליג'ל

פוליג'ל הוא פורמולה מנצחת שגם הלקוחות וגם טכנאיות הציפורניים יכולות לסמוך עליה!
זהו חומר שמשנה לחלוטין את כל כללי המשחק המוכרים לנו ! ברגע שהנחנו את החומר על הלקוחה, קיבלנו ציפורניים קלות יותר מאקריל, (ללא תחושת משקל על האצבעות), חזקות יותר מג'ל ,עמידות והרגשה טבעית. 
לצורך העבודה בטכניקה זו ,נצטרך חומרים מקשרים, ג'לים בשפופרת, נוזל , מנטרל, מכחול וכלי חיתוך.  
החומרים המקשרים תפקידם לאזן את רמת החומציות של הציפורן הטבעית, ולקשר בין הציפורן הטבעית ובין החומר עצמו ע"מ שלא יהיו התרוממויות .  
החומר עצמו מגיע בשפופרת לחיצה, מה שמאפשר לטכנאית הציפורניים ללחוץ ולהוציא בדיוק את הכמות הרצויה לה מבלי לבזבז חומר .  שפורפרת כזו מספיקה לכ-50 סטים של ציפורניים. החומר מגיע ב 6 גוונים חלקם אטומים וחלקם שקופים. הגוונים מאפשרים למקצועית להתאים את הגוון של הציפורניים לעור של הלקוחה, ולמראה המבוקש ע"י הלקוחה. 

פוליג'ל

החומר מגיע בצמיגות המדויקת, הוא לא דליל מידי כמו ג'ל לק, והוא לא סמיך וקשה כמו ג'ל-בילדרים אחרים שאנחנו כבר מכירים . הצמיגות המושלמת מבטיחה ציפורניים חלקות החל מהמריחה הראשונה, מה שבסופו של דבר חוסך זמן, מביא להרבה פחות שיופים וצורך לעצב את הציפורן לאחר הייבוש.   
הוא קל למריחה ועיצוב וניתן למרוח אותו מעל ציפורניים טבעיות כציפוי , המעבה את הציפורן הטבעית ושומר עליה. וכן ניתן לבנות איתו ציפורניים עם הארכה מלאכותית, על גבי טיפסים, או תבניות. בזכות הפוליג'ל חוזרות אלינו גם תבניות הסיליקון המאפשרות בניה הפוכה (עיצוב החומר בתוך תבנית הסיליקון ואז הצמדה של התבנית לציפורן ולא ההפך) 
הפורמולה של פוליג'ל, משלבת בתוכה פולימר = אבקת אקריל (התורמת לחוזק ועמידות של הציפורניים) יחד עם ג'ל (התורם להיצמדות החומר)  
החומר מכיל בתוכו פולימר מסוג שונה ממה שאנחנו מכירות באבקות אקריל רגילות, והייחוד של הפולימר הזה, הוא בכך שהמולקולות שלו כבדות מהאוויר.
שיוף החומר הוא אחר ממה שאנחנו כבר מכירות, החומר משתייף בקלות יחסית מהציפורניים , והאבק הנוצר מהשיופים הוא ב30 אחוז כבד יותר מהשיופים של האקריל או הג'ל שאנחנו מכירות. מה שאומר , שהאבק אינו מתפזר באוויר!  לא עוד ענני אבק באוויר! אבק הפוליג'ל הוא כבד ולכן צונח למטה אל השולחן בחלקיקים די גדולים, מה שמקל עלינו הטכנאיות לא לנשום אותו פנימה אל תוך הגוף . 
אחד היתרונות הבולטים של הפוליג'ל, ומה שגורן להמון מקצועיות לעבור לעבוד איתו, הוא העובדה שפורמולת הפוליג'ל היא נטולת ריח לחלוטין. הסוף לריחות הלא נעימים אצלך בסלון! 

בטכניקה זו, אין צורך בנוזל אקריל , אין צורך בערבוב, ואין צורך בשמירה על יחס תקין . מכיוון שאין צורך בנוזל אקריל, בטכניקת העבודה של פוליג'ל אנו משתמשים בנוזל שנקרא "סליפ-סולושן".
הנוזל תפקידו לעזור לנו להחליק את החומר למקומו בצורה מושלמת, מבטל את החיכוך שבין המכחול לחומר ויוצר החלקה נעימה ורכה של המברשת על הציפורן, ללא שום צורך בהפעלת כוח מצד הטכנאית, אלא ממש עבודה בריחוף . הנוזל אינו תורם להתייבשות החומר בכל דרך שהיא. ומכיוון שכך, זמן המשחק הוא ללא הגבלה. טכנאית הציפורניים יכולה לעבוד במהירות או באיטיות לפי שיקול דעתה, ורמת המקצועיות שלה. החומר ניתן לעיצוב עד שתהיי מרוצה מהתוצאה, ואינו אינו מתייבש עד שנחשף לתאורת LED  או תאורת  UV שמייבשים אותו הרמטית.

פוליג'ל

אע"פ שזה נשמע ממש קסום וקליל, טכניקת העבודה עם פוליג'ל צריכה להילמד על בוריה, לפני קבלת ההחלטה להשתמש בחומר. עבודה לא נכונה עלולה להביא לתוצאה פחות ממעולה, ויש צורך ללמוד על בוריו את כל החומר התיאורטי ואת הנחת החומר הנכונה לפני שניגשים ללקוחה.  קורסים חד יומיים ללימוד העבודה עם פוליג'ל מיועדים למקצועיות בלבד, ונלמדים ברחבי הארץ בסניפי רשת נייל סטודיו. 

כתבה: סימון דהאן, מדירכה בכירה ומנהלת סניף רעננה ברשת נייל סטודיו

img