​הרשעים של דיסני מתעוררים לחיים

הרשעים חיו עד כה בצל הגיבורים. מה שרודף את הדמויות הללו זו לא רק העובדה שהן רשעיות, אלא גם העניין שהעולם לא ראה אותן זזות מהצל של הגיבורים, אויביהם. הקולקציה מביאה לחיים כמה מהנבלים הידועים לשמצה ועם זאת האהובים במיוחד של דיסני, עם גוונים עמוקים הממחישים את הצד השובב והנועז יותר של הדמות, בשילוב גימורים נוצצים, עשירים וקסומים.

"מרגש לשתף פעולה שוב עם דיסני והפעם בצד הפראי, מי לא אוהב קצת להשתעשע?" מנכ"ל ומייסד MT ו- Gelish, דני היילי, מסביר את הבחירה: "רצינו להוקיר כבוד לגיבורים הלא מוכרים של דיסני על ידי פיתוח צבעים התופסים את המוניטין הרע שיש לנבלים."6 הגוונים באוסף:
YOU'RE IN MY WORLD NOW 
– גוון בורדו עמוק בשילוב פיגמנט פנינה המייצג את ד"ר פאסילייה, הנבל בסרט הנסיכה והצפרדע הלובש חליפה בצבע דומה.
MAKE 'EM SQUIRM – גוון כחול - סגול פנינתי המתכתב במדויק עם דמותה של אורסולה הרעה מהסרט בת הים הקטנה.
MISTRESS OF MAYHEM – לק בגוון ירוק אמרלד מנצנץ – ממש כמו האור הזוהר של שרביט הקסמים של קוסמת האופל שהופכת לדרקון – מליפיסנט.
SMOKE THE COMPETITION – אפור בטון וחלק, ממש כמו צבע עורו של האדס אל השאול, הנבל מהסרט הרקולס.
JUST ONE BITE – גוון זוהר ואדום כתפוח הרעיל של שלגיה, אותו נתנה לה המלכה הרעה.
FASHION ABOVE ALL – לק כסוף מעוטר בנצנצים, כיאה לחובבת אופנה כמו קרואלה דה ויל.

קולקציית Disney Villains נמכרת בגרסת לקים או ג'לים בבלעדיות ברשת נייל סטודיו - בית למותגים מקצועיים, ובמכוני טיפוח ברחבי הארץ. מוצרי MORGAN TAYLOR, ו- GELISH מיובאים לישראל בלעדית ע"י "ברייסון שיווק" המייבאת מותגי פרימיום בתחום בניית הציפורניים ומי שבעלת רשת בתי הספר למקצועות היופי בפריסה ארצית, נייל סטודיו. המותג נמכר במכוני הטיפוח ברחבי הארץ, במרכזי השיווק וברשת נייל סטודיו.   

img